Studentské pokoje
Studentské pokoje
Při nákupu nad 15 000 Kč DOPRAVA ZDARMA
záruka vrácení peněz do 14 dnů
telefonické objednávky 728 035 684
Kontakty
17.Mar.2018

Patrová postel - jak si vybrat?

Patrová postel - jak si vybrat?

Spánek je důležitý pro děti i dospělé, proto je důležité vybrat správnou postel. ERA nábytek Vám nabízí mnoho typů a modelů postelí, takže každý si u nás najde něco pro sebe a svou rodinu. V tomto článku vám poradíme jak správně vybrat palandu.

Pohádkový svět dítěte

Myslím, že každý z nás v dětství snil o tom, že spí v patrové posteli. Vše, co bylo potřeba, bylo jen několik kusů desek a matrace, aby dětská fantazie vytvořila svůj jedinečný svět. V současné době vyráběné modely nějakým způsobem realizují tyto dětské představy a vytvářejí originální koutek pro naše děti. Kromě žebříku se přidá malovaný motiv a postel nabude různé zajímavé ztvárnění, např. ve verzi hasičského auta. Takové přátelské místo pro spánek, povzbudí každé dítě, dokonce i takové, které jsou zvyklé spát se svými rodiči.

Praktické a pohodlné

Častý problém při uspořádání nábytku je malá obytná plocha. Existuje několik způsobů, jak přesto udělat místnost prostornou a umožňující vám volně se pohybovat. Jedním z takových řešení je patrová postel. Stále častěji se můžete setkat s metodou, která sestává z umístění místa na spaní "na prvním patře", zatímco pod matrací je volný prostor na hraní a jiné. Nejčastěji je to psací stůl, ale každý si může individuálně vybrat nábytek podle svých potřeb. Era nábytek vám nabízí spoustu nápadů na zařízení jakéhokoli prostoru, díky našemu e-shopu je výběr nábytku jednoduchý a co je nejdůležitější, je to možné "na jednom místě".

Mnoho obyvatel a jen jeden dětský pokoj?

V případě, že je více obyvatel, obyčejné postele jsou nepraktické a zbytečně zabírají prostor. Patrové postele s místem spánku na patře a také v dolní části jsou ideální pro velké rodiny, ale i pro studentské byty. Jedna patrová postel vám umožní spánek někdy až pro 3 osoby, například instalací dvojitého matrace na spodku postele. Také studenti oceňují takové řešení, protože v jejich případě - čím více lidí v bytě, tím levnější je pronájem.

Jak můžete vidět, patrová postel není přežitkem a díky její moderním provedením si stále získává nové příznivce. Je to dobrý způsob, jak uspořádat místnost tak, aby byla prostorná a nevytvářela iluzi nepořádku. Zveme vás do našeho obchodu do sekce patrové postele, kde každý má možnost najít svou ideální postel, která bude praktická a jedinečná.