Studentské pokoje
Studentské pokoje
Doprava po celé ČR za 499 Kč.Při nákupu nad 12 500 Kč DOPRAVA ZDARMA
záruka vrácení peněz do 14 dnů
telefonické objednávky 728 035 684
Kontakty
17.Mar.2018

Patrová postel - jak si vybrat?

Patrová postel - jak si vybrat?

Spánek je důležitý pro děti i dospělé, proto je důležité vybrat správnou postel. ERA nábytek Vám nabízí mnoho typů a modelů postelí, takže každý si u nás najde něco pro sebe a svou rodinu. V tomto článku vám poradíme jak správně vybrat palandu.

Pohádkový svět dítěte

Myslím, že každý z nás v dětství snil o tom, že spí v patrové posteli. Vše, co bylo potřeba, bylo jen několik kusů desek a matrace, aby dětská fantazie vytvořila svůj jedinečný svět. V současné době vyráběné modely nějakým způsobem realizují tyto dětské představy a vytvářejí originální koutek pro naše děti. Kromě žebříku se přidá malovaný motiv a postel nabude různé zajímavé ztvárnění, např. ve verzi hasičského auta. Takové přátelské místo pro spánek, povzbudí každé dítě, dokonce i takové, které jsou zvyklé spát se svými rodiči.

Praktické a pohodlné

Častý problém při uspořádání nábytku je malá obytná plocha. Existuje několik způsobů, jak přesto udělat místnost prostornou a umožňující vám volně se pohybovat. Jedním z takových řešení je patrová postel. Stále častěji se můžete setkat s metodou, která sestává z umístění místa na spaní "na prvním patře", zatímco pod matrací je volný prostor na hraní a jiné. Nejčastěji je to psací stůl, ale každý si může individuálně vybrat nábytek podle svých potřeb. Era nábytek vám nabízí spoustu nápadů na zařízení jakéhokoli prostoru, díky našemu e-shopu je výběr nábytku jednoduchý a co je nejdůležitější, je to možné "na jednom místě".

Mnoho obyvatel a jen jeden dětský pokoj?

V případě, že je více obyvatel, obyčejné postele jsou nepraktické a zbytečně zabírají prostor. Patrové postele s místem spánku na patře a také v dolní části jsou ideální pro velké rodiny, ale i pro studentské byty. Jedna patrová postel vám umožní spánek někdy až pro 3 osoby, například instalací dvojitého matrace na spodku postele. Také studenti oceňují takové řešení, protože v jejich případě - čím více lidí v bytě, tím levnější je pronájem.

Jak můžete vidět, patrová postel není přežitkem a díky její moderním provedením si stále získává nové příznivce. Je to dobrý způsob, jak uspořádat místnost tak, aby byla prostorná a nevytvářela iluzi nepořádku. Zveme vás do našeho obchodu do sekce patrové postele, kde každý má možnost najít svou ideální postel, která bude praktická a jedinečná.